دوستان و همکاران گرامی لطفا قبل از سفارش لایسنس مطالب و نکات زیر را بدقت مطالعه کنید.

  1. قبل از سفارش لایسنس از آزاد بودن IP سرور خود اطمینان حاصل کنید. (اگر قبلا از سایتی لایسنس خریداری کرده باشید امکان خرید از سایت دیگر وجود ندارد بشرطی که یا کد انتقال داشته باشید یا 90 روز از تاریخ انقضا سپری شده باشد)

  2. برای هر لایسنس فقط 3 بار امکان تعویض IP وجود دارد برای درخواست بیشترهزینه اضافی لحاظ خواهد شد.

  3. در موارد تاخیر در صدور لایسنس از ارسال تیکت پشتیبانی مکرر خودداری فرمایید که عمل سفارش و فعال سازی سیستمی بوده و بوسیله سایت اصلی سرویس دهنده فعال میشود.
  4. در مواردی که نصب لایسنس با خطا یا عدم نصب مواجه شد حتما در یک تیکت پشتیبانی IP سرور ، پورت سرور ، نام کاربری و رمز عبور را از بخش پشتیبانی درخواست کنید تا برای شما انجام دهد.

  5. بعد از ثبت سفارش به دلیل سیستمی بودن لایسنس امکان لغو سفارش و عودت هزینه میسر نمی باشد.

  6. محصولاتی که نیاز به دانلود نرم افزار اصلی هستند ام هاست تمام سعی خود را برای در اختیار قرار دادن لینک مستقیم دانلود محصول به مشتری خواهد کرد اما با توجه به وجود شرایط های فنی در حالت کلی ام هاست صرفا صادر کننده لایسنس می باشد و دانلود و نصب نرم افزار بر عهده خریدار است .

  7.  ام هاست همواره در تلاش است لایسنس را از تامین کننده های معتبر و ترجیحاً بدون مشکل خریداری و در اختیار مشتری قرار دهد اما در صورتیکه تحت هر شرایطی بعد از تحویل لایسنس به مشتری به صورت جزء یا کل تحریم یا محدودیتی از جانب شرکت اصلی بر روی لایسنس اعمال شود ما تمام تلاش خود را جهت رفع مشکل خواهیم نمود اما در صورت عدم موفقیت ام هاست در این خصوص مسئولیتی ندارد .

  8. کلیه تعرفه های اعلامی در سایت ام هاست،  قبل و در حین سفارش و پرداخت برای مشتری قابل رویت است و کمتر یا بیشتر بودن تعرفه در شرکت های همکار ارتباطی به ام هاست نداشته و نرخ های اعلامی با توجه به سیاست و شرایط ام هاست برای مشتری در سایت قابل رویت است و کنسلی خدمات به دلیل پایین یا بالاتر بودن نرخ در لحظه خرید امکان پذیر نمیباشد .

  9. در صورتیکه نیاز به صدور فاکتور رسمی برای خرید خود دارید نیاز است قبل از صدور فاکتور و پرداخت این مسئله با واحد فروش ام هاست در میان گذاشته شود و درخواست بعد از خرید مورد پذیرش نیست .

 چهارشنبه - 15 ژانویه 2020

« برگشت

Powered by WHMCompleteSolution